ELD
Danışmanlık İnternet
Yazılım ve Tekstil
San. Tic. Ltd. Şti

iso tse iso9001:2000 marka tescil patent tescil marka patent OHSAS, HACCP, CE, iso, tse, tsek, iso9001:2000, marka tescil, patent tescil, marka patent, akalite, danismanlik, internet, yazılım, tasarım, insan kaynakları, kalite belgeleri, belgelendirme, iso, tse, haccp, marka tescil

 


ELD Danışmanlık İnternet Yazılım Tekstil San. Ltd. Şti Türkiye’nin her noktasına hizmet verebilen bağımsız bir kuruluştur. 2004 yılında firmaların internet sitesi ve yazılımları geliştirmek üzere iş dünyasına atılan firmamız, bugün, ELD Danışmanlık adı altında, internet sitesi ve yazılımlarının yanı sıra ISO9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO22000 (HACCP), OHSAS, CE, TSE, Marka Patent ve Tekstil konularında aktif olarak hizmet veren bir firma haline gelmiştir.


Firmamız, konusunda eğitimli ve uzman kadrosu ile uluslararası düzeyde çalışan Ankara, İzmir ve İstanbul merkezli partner ortaklarımız sayesinde çalışmalarına süratle başlamıştır.Tüm çalışmalarında uygun fiyat politikası çerçevesinde kaliteli hizmet sunmayı ilke edinen firmamız, siz değerli müşterilerimize en uygun maliyetlerle sürekli hizmet etmeyi amaç edinmiştir.


 HİZMETLERİMİZ
Danışmanlık
Web Tasarım
Marka & Patent
Tekstil Rivet İşleme
Google Reklamları

Ana Sayfa Firmamız İnternet Sitesi Danışmanlık Marka Tescil Tekstil Referanslar İletişim